Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/fargolne/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

دهه فجر فرصتی برای مرور آنچه وعده داده شده و آنچه عمل شده است

استاندار گلستان اظهارکرد:تنها راه برون رفت از ابر چالش وضعیت اقتصادی گلستان، تعیین چشم انداز شور انگیز سخت دست یافتنی ترسیم شود.

علی محمد زنگانه پیش از ظهر  امروز در نشست خبری استاندار گلستان با اهالی رسانه به مناسبت آغاز دهه فجر اظهار کرد: دهه فجر فرصتی برای مرور آنچه وعده داده شده و آنچه عمل شده است و همچنین اقدامات پیش رو در این ایام تبیین می شود.

وی با تاکید به اینکه گلستان پتانسیل های بی نظیری دارد، گفت: گلستان جزو ده استان برتر در برخورداری از مواهب طبیعی است و باید ببینیم که چه ندارد و در همین راستا وضعیت اقتصادی استان را به عنوان ابر چالش مورد بررسی قرار دادیم.

وی با اشاره به لزوم افزایش درآمد ناخالص استان، تصریح کرد: برای برون رفت از این ابر چالش راهی به غیر از تعیین چشم انداز نداریم و باید چشم انداز شور انگیز سخت دست نیافتنی ترسیم شود.

استاندار گلستان تاکید کرد: سرانه گلستان نصف میانگین سرانه کشور است که بنا بر گزارش های منتشر شده این شکاف در حال بیشتر شدن است و ۵۶ هزار میلیارد تومان به عنوان درآمد ناخالص استان بسیار سهم ناچیزی است.

زنگانه  افزود: با منابع و بودجه عمومی این چشم انداز دست یافتنی نیست و باید به سمت ساز و کار های جدید تامین مالی حرکت کنیم

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=10547

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427