Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/fargolne/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

یکی از مهمترین وظایف اصحاب رسانه و خبرنگاران، برخورد صادقانه و شفاف با مسائل است.تقوا، صداقت، عفاف و انفاق نسبت به خود و دیگران لازم است و باید در سرلوحه کار باشد.

«عیسی پایین محلی»در نخستین نشست خبری خود با اصحاب رسانه اظهارکرد: یکی از مهمترین وظایف اصحاب رسانه و خبرنگاران، برخورد صادقانه و شفاف با مسائل است.تقوا، صداقت، عفاف و انفاق نسبت به خود و دیگران لازم است و باید در سرلوحه کار باشد.

فرماندار گرگان گفت: درطی ۳۰سال خدمت خود سعی کردم لقمه حرامی در بدن من و خانواده ام وجود نداشته باشد و همچنان هم این راه را ادامه می دهم.پایبند به میز و نمیکتی که نشسته ام نیستم، نمی توانم جایی فعالیت کنم که انتصابات را فرد دیگری انجام دهد و من کاره ای نباشم.

پاییم محلی افزود: با هر سلیقه سیاسی سازگاری دارم و بسیار راحت کار می کنم و قائل به انجام انتصابات توسط خودم هستم.

فرماندار گرگانافزود: کار اجرایی با فرماندار نیست ولی در اجرا قراردادها با نظارت ها آنرا نیز دنبال می کنیم.

وی درخصوص آسیب های اجتماعی در گرگانگفت: متاسفانه اعتیاد در جامعه ما زیاد شده و افراد معتاد برای هزینه مصرفی خود دست به هر کاری می زنند.

وی افزود: ابعاد فرهنگی برخی از خانواده ها، ابعاد خوبی نیست، نظارت از سوی نهادهای نظارتی انجام می شود ولی وسع این نهادها کم است.

فرماندار گرگان گفت: برای جابجایی ساختمان دخانیات از داخل شهر پیگیری وجای این ساختمان درمرکز و داخل شهر نیست، این محل بهترین مکان برای ایجاد فضای سبز است.
وی همچنین برای سرمایه گذاری در حوزه شهرستان گرگان،بیان کرد: اولویت من ساخت پروژه های بزرگی همچون تله کابین گرگان، ایجاد مجموعه فاخر در حوزه صنایع دستی و بازارچه صنایع دستی، تملک ساختمان دخانیات و تبدیل آن به فضای سبزپارک موزه، مرمت بافت های تاریخی و فرسوده، ، تملک گاراژها و تبدیل به بازارچه های مختلف و ایجاد شهرک سلامت توریست است.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=6836

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427