محمدرضا سیدالنگی شهردار گرگان:

۳۱هزار میلیارد ریال بهره برداری از پروژه عمرانی، زیرساختی و سرمایه‌گذاری شهرداری گرگان دردهه فجر

۳۱هزار میلیارد ریال از پروژه عمرانی، زیرساختی و سرمایه‌گذاری شهرداری گرگان بهره‌برداری می شود

سیدمحمدرضا سیدالنگی روز چهارشنبه در نشست خبری اظهار کرد: یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال  ازمحل این اعتبار مربوط به پروژه عمرانی و زیرساختی و ۳۰ هزار میلیارد ریال مربوط به پروژه‌های سرمایه‌گذاری است.

وی افزود: با گرامیداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با هدف‌گذاری ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین شهروندان و از ابتدای امسال ۴۵ پروژه تعریف شده که هر هفته یک طرح انجام شد.

سیدالنگی محرومیت‌زدایی را یکی اهداف مهم این نهاد دانست و گفت: ۲۱ محله از ۱۰۹ محله شهرگرگان با ۱۰۰هزارنفرجمعیت ساکن ، به عنوان محلات کم ‌برخوردار شناسایی شده ودر این محلات سکونت دارند.

وی افزود: در کنار تلاش برای حل مشکلات زیرساختی و اجتماعی  پرداختن به موضوعات اجتماعی و فرهنگی در این محلات مورد توجه است.

سیدالنگی گفت: حدود ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار  با رویکرد عمرانی برای رفع محرومیت محلات کم‌ برخوردار در نظر گرفته شده است.

وی همچنین اوج مشارکت و حضور مردم را در راستای مردمی‌سازی و حکمرانی مردمی در اربعین ودرخیابان مشاهده شد که با مشارکت ۵۴ محله و بازدید بیش از ۳۰ هزار نفر از شهروندان قرار گرفت.

شهردار گرگان گفت: ازبرنامه های این نهاد جمع‌آوری سگ‌های ولگرد دانست وافزود: وجود بیش از ۳۰۰ قلاده سگ در شهر گرگان زیبنده این شهر نیست.

وی افزود: شهرداری ازهیچ ردیف بودجه‌ای بهرمند نمی باشد وخودگردان است و از کل بودجه پیشنهادی و مصوب، ۴۰ درصد مربوط به هزینه‌های عمرانی است و بقیه صرف هزینه‌های جاری می‌شود.

شهردار گرگان گفت: ۱۸ هزار میلیارد ریال بودجه سال جاری این نهاد است و برای سال آینده پیشنهاد ما ۲۵ هزار میلیارد ریال است.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=13823

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427