مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با تاکید بر اینکه باید زحمات خبرنگاران حرفه‌ای، متعهد و دغدغه‌مند ارزش‌گذاری شود و یکی از برنامه‌های جدی ما در سال جاری رتبه‌بندی خبرنگاران استان است.
الهام متین روز شنبه در گفتگو با رییس و خبرنگاران ایرنا گلستان اظهار کرد: گلستان اولین استانی است که اقدام به اجرای این طرح می‌کند و در راستای آن، خبرنگاران به طور فصلی رتبه‌بندی می‌شوند.
وی با اشاره به اینکه اجرای طرح رتبه‌بندی خبرنگاران از خبرگزاری‌ها آغاز می‌شود، ابراز امیدواری کرد؛ اجرای این طرح تا روز خبرنگار(۱۷ مرداد) امسال انجام شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از تشکیل اتاق فکر و هیات اندیشه‌ورز در حوزه رسانه خبر داد و خاطرنشان کرد: این هیات اندیشه‌ورز متشکل از افراد صاحب‌نظر و صاحب ایده در حوزه رسانه خواهد بود که اقدام به بررسی چالش‌ها و مشکلات حوزه رسانه و ارائه راهکار می‌کنند.
متین به حمایت ویژه فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از هنرمندان اشاره کرد و توضیح داد: برخی از هنرمندان در بستر بیماری هستند و یا از لحاظ اقتصادی در تنگنا قرار دارند که در راستای حمایت بیشتر از جامعه هنر، راه‌اندازی انجمن خیرین هنرمندان در دستور کار ما قرار گرفت.
به گفته وی؛ انجمن خیرین هنرمندان یک انجمن سازماندهی‌شده با حضور دستگاه‌های اجرایی مختلف و خیرین است که در راستای حل مشکلات هنرمندان گام برمی‌دارد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با بیان اینکه با راه‌اندازی انجمن خیرین هنرمندان کمک به این قشر فرهیخته با حفظ شأن و جایگاه اصحاب هنر انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: این انجمن برای نخستین بار در استان گلستان ایجاد می‌شود.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=14047

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420