مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) گلستان:

از ۱۴ اسفند ماه برگزاری جشن ملی نیکو کاری دراستان گلستان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی گلستان بحث جریان سازی و مردمی سازی خیر و احسان یکی از اهداف کمیته امداد امام خمینی است که در پایان هر سال واز ۱۴ اسفند ماه جشن ملی نیکو کاری برگزار می شود.

به گزارش تحرک نو،عیسی بابایی عصر روز دوشنبه در جمع خبرنگاران استان  اظهار کرد:  از ۱۴ تا ۲۲ اسفند ،هفته نیکو کاری در تقویم جمهوری اسلامی ایران نام گزاری شده است.

وی افزود:  از ابتدای بهمن ماه امسال کار برگزاری جشن نیکو کاری آغاز شده و تا ۲۲ اسفند ادامه دارد و پویش اصلی ما از امروز ۱۴ اسفند در سطح استان آغاز شد.

وی افزود:  برای جمع آوری کمک‌های مردمی ۳۳۵ پایگاه در سطح استان ایجاد شد که از روز پنجشنبه ۱۷ اسفند تعداد ۴۰ پایگاه در میادین اصلی شهرهای استان فعال خواهند شد.

بابایی اظهار کرد: ۲۷۵ مرکز نیکوکاری درطی این مدت با ما همکاری خواهند داشت و کمک‌های مردمی را جمع آوری می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی گلستان گفت: در برگزاری برنامه‌هایی چون جشن عاطفه‌ها و جشن نیکو کاری، یکی از دستگاها آموزش و پرورش است که همواره از این نهاد حمایت کرده است که زنگ احسان و نیکوکاری در روز یکشنبه در مدارس استان نواخته می‌شود.

بابایی اظهارکرد: سال جدید همزمان مصادف با ایام ماه مبارک رمضان شد که سعی داریم آشپزخانه‌های مهدوی را در شهرستان‌های استان فعال کنیم.

وی افزود: بیش از یک میلیون و ۱۰۰ پرس غذای گرم و ۸۵ هزار بسته معیشتی طی برنامه و هدف گذاری‌های انجام شده برای محرومین در ایام ماه رمضان امسال تهیه و تأمین می شود.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=13947

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427