مهاجر در آیین افتتاح متمرکز پروژه‌های عمرانی و اقتصادی شهرستان گالیکش گفت:

راه علاج مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمن بیان صحیح دستاوردها نظام است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان اظهارکرد: امروز دشمنان انقلاب به دنبال ناامید کردن مردم است، راه علاج مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمن بیان صحیح دستاوردها و موفقیت‌های انقلاب اسلامی و دولت سیزدهم برای آحاد مختلف مردم به‌ویژه نسل جوان است.

به گزارش فرگل نیوز: سید علی مهاجر عصر دوشنبه در آیین افتتاح متمرکز پروژه‌های عمرانی و اقتصادی شهرستان گالیکش با تاکید بر ضرورت بیان دستاوردهای انقلاب متناسب با ذائقه مردم و نسل جوان، افزود: استفاده از شیوه‌های نوین تبلیغات و اطلاع‌رسانی و نیز ابزارها و ظرفیت‌های هنری در این زمینه بسیار کارگشاست.

مهاجر ادامه داد: برخلاف تبلیغات رسانه‌ای دشمنان و معاندان جمهوری اسلامی، فضای کارمندی در جمهوری اسلامی و گلستان و ۱۴ شهرستان آن فضای کار و تلاش است و نتیجه آن نیز همین پروژه‌هایی است که در دهه فجر پیروزی انقلاب در جای‌جای این استان افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان تاکیدکرد: ضرورت استفاده بهینه از فرصت مسئولیت از سوی مدیران ادارات و نهادها با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود،با خدمت بیشتر به مردم و رفع مسائل و مشکلات آنان و با تعامل و هم‌افزایی بین دستگاهی است.

 سیدعلی مهاجر  گفت: بسیاری از مشکلات استان از جمله پتروشیمی و خلیج گرگان با تعامل و هم‌افزایی بین دستگاه‌ها و استفاده از ظرفیت قوای سه گانه برطرف شد.

وی افزود: در آموزه‌های دینی خدمت به مردم بالاترین عبادت است و در دولت سیزدهم جایی برای پرداختن به حاشیه‌ها نیست بلکه مدیران باید با همه توان و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های درون و برون‌سازمانی به مردم خدمت و گره از مشکلات آنها باز کنند.

 

 

 

وی به اهمیت انتخابات ۱۱ اسفند امسال هم اشاره کرد و با تاکید بر ضرورت حضور حداکثری واجدین شرایط در این عرصه مهم سیاسی، از مجریان برگزاری انتخابات نیز خواست چهار راهبرد رهبر معظم انقلاب درباره انتخابات را رعایت کنند.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=13846

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427