مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان

۹۴ درصد تسهیلات اشتغال مددجویان کمیته امداد گلستان جذب شد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان گفت: پنج هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال معادل ۹۴ درصد از تسهیلات اشتغال تخصیص یافته به این اداره کل در سال مالی جاری تاکنون جذب شده و از طریق آن فرصت‌های شغلی برای مددجویان و دهک های اول تا پنجم واجد شرایط ایجاد گردید.
عیسی بابایی افزود: بقیه اعتبارات باقی مانده تسهیلات اشتغالزایی این نهاد در استان تا پایان سال مالی جاری با همکاری بانک های عامل جذب خواهد شد.
به گفته وی در سال مالی جاری ۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال جزء یک تبصره ۱۶ به کمیته امداد استان گلستان اختصاص یافته بود که از طریق آن ۱۱ هزار و ۸۰۰ فرصت شغلی جدید در استان ایجاد شده است.
بابایی یادآور شد: براساس راستی آزمایی از ایجاد فرصت های شغلی به عمل آمده، ۸۵ درصد آن پایدار است.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان در خصوص تخصیص تسهیلات از محل تبصره ۱۸ در سال ۱۴۰۲ هم گفت: تاکنون ۶ هزار میلیارد ریال از هشت هزار و ۸۴۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به این اداره کل تخصیص داده شده است.
وی بیان کرد: از بانک‌های عامل در پرداخت این تسهیلات انتظار می رود که با توجه به این که زودتر از آغاز سال مالی جدید، این اعتبارات تخصیص داده شده، بیش از گذشته در پرداخت آن با این اداره کل همکاری داشته باشند.
به گفته وی امسال ایجاد ۱۳ هزار فرصت شغلی اعم از جدید و پایدار توسط این نهاد برای استان گلستان هدفگذاری شده است.
کمیته امداد گلستان علاوه بر ۸۰ هزار و ۳۱۴ خانوار با جمعیت ۱۵۱ هزار و ۸۸۱ نفر زیر پوشش ، به دهک های اول تا پنجم جامعه که واجد شرایط استفاده از تسهیلات اشتغال این نهاد بوده، خدمات ارایه می‌دهد.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=11889

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427