Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/fargolne/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

۳۲۸ پروژه طی دهه فجر در گرگان افتتاح و کلنگ زنی می شود/ ایجاد شغل پایدار برای ۵۰۰ نفر

فرماندار گرگان گفت: ۳۲۸ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر هزار و ۶۰۵ میلیارد تومان در شهرستان گرگان طی دهه فجر امسال با اشتغالزایی ۵۰۰نفر افتتاح و کلنگ زنی می شود .

 عیسی پایین محلی در نشست گروه خبری فجر گلستان اظهار کرد: ۳۲۸ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر هزار و ۶۰۵ میلیارد تومان در شهرستان گرگان در دهه فجر امسال افتتاح و کلنگ زنی می شود.

وی افزود: تعداد ۲۴۵ پروژه با اعتبار هزار و ۲۵۵ میلیارد تومان در حوزه عمرانی و تعداد ۸۳ پروژه اقتصادی و اشتغال زا با اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیارد تومان در گرگان کلنگ زنی و افتتاح می‌شوند.

پایین محلی گفت: احداث کارخانه خوراک دام و طیور در روستای نودیجه با اعتباری بالغ بر ۵۳ میلیارد تومان، احداث گلخانه سبزی و صیفی جات با رویکرد تولید محصولات صادراتی با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد تومان و احداث یک واحد گاوداری شیری در روستای ولیک آباد با اعتبار ۷۵ میلیارد تومان از جمله شاخص ترین پروژه‌های مورد افتتاح شهر گرگان در دهه فجر امسال خواهد بود.

فرماندارگرگان تاکید کرد: با کلنگ زنی و افتتاح ۳۲۸ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی طی دهه فجر در گرگان ۵۰۰ شغل پایدار ایجاد می شود.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=10530

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427