Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/fargolne/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

۳۲۰ میلیارد تومان به حوزه عمران روستاهای گلستان اختصاص یافت

مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: ۳۲۰ میلیارد تومان اعتبار به حوزه عمرانی روستاهای گلستان  که طی سه سال به استان تزریق می شود.

سیدمحمد حسینی اظهارکرد: آسفالت معابر یکی از مطالباتی که مردم روستایی استان داشتندکه  با مکاتبات استاندار و پیگیری‌ها با این درخواست موافقت شد.

مدیرکل بنیاد مسکن گلستان افزود:  ۳۲۰ میلیارد تومان اعتبار به حوزه عمرانی روستاهای گلستان تخصیص  که طی سه سال به استان تزریق می‌شود و بخشی از آن هم تا پایان سال ۱۴۰۱ خواهد بود.

وی تعداد حدود ۳۰۰ روستا داریم که اراضی ملی هستند و بعد از چهار دهه هنوز به مردم واگذار نشده است.

حسینی گفت: با پیگیری بعمل آمده توسط  شورای حفظ بیت المال ، استانداری ، بنیاد مسکن،   این اراضی تا پایان سال جاری تعیین تکلیف خواهند شد.

مدیرکل بنیاد مسکن گلستان میزان بهرمندی از معافیت گفت: تاکنون ۷۰ درصد معافیت برای این واحدها مورد پذیرش شده و به دنبال افزایش این عدد دهیم.

حسینی در خصوص طرح ملی مسکن اظهارکرد:  از ۱۳ هزار و ۶۰۰ متقاضی ثبت درخواست شده   یک هزارو ۲۰۰نفر موفق به عقد قرارداد با بانک‌ها شده‌اند

به گفته حسینی مجموع تعهدات بنیاد مسکن گلستان در طرح ملی مسکن ۲۸ هزار واحد طی چهار سال است.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=10389

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427