معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان:

گلستان در انتصاب مدیران جوان پیشتاز است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: در گلستان میانگین سن مدیران ۱۰ سال کاهش داشته است و در این خصوص از استان‌های پیشتاز بوده‌ایم.

سیدعلی مهاجر روز پنجشنبه در ستاد ساماندهی امور جوانان استان گلستان اظهار داشت: به جوان‌گرایی باور داریم، در عین حال معتقدیم جوان‌گرایی پیرزدایی نیست.

وی تصریح کرد: جلسات نباید صرفا در صورت‌جلسات خلاصه شود، باید مصوبات کاربردی و قابل اجرا بوده و عملیاتی شدن آن مجدانه توسط دبیرخانه مطالبه و پی‌گیری شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: دستگاه‌ها با جدیت در جلسات حاضر و نسبت به اجرای مصوبات سخت‌کوش باشند، اگر این سخت‌گیری و سماجت در اجرای مصوبات نباشد، جوانان متضرر خواهند شد.

مهاجر ادامه داد: ذهن خلاق جوانان پر است از سوالات و شبهاتی که اگر به آن پاسخ درست ندهیم، دشمن با ابزار رسانه پاسخ‌های خود را به آن‌ها می‌دهد.

وی تاکید کرد: مطمئنا اگر برای جوان تبیین و روشن‌گری اتفاق بیفتد در عرصه‌های حساس و سرنوشت‌ساز هم‌چون انتخابات با اشتیاق مشارکت خواهد داشت.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=13603

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420