فرماندار شهرستان کلاله:

کلنگ زنی ۱۹ پروژه با اعتباری افزون بر ۱۰۵ میلیارد تومان در هفته دولت

فرماندار شهرستان کلاله گفت : از مجموع ۱۰۶ پروژه عمرانی پیش بینی شده ۸۷ فقره از این پروژه‌ها با اعتبار ۲۱۱ میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید و ۱۹ پروژه با اعتباری افزون بر ۱۰۵ میلیارد تومان کلنگ زنی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار تحرک نو فرهاد شیبک، در قرارگاه خبری شهید همدانی در گفتگو با خبرنگاران افزود : با افتتاح و بهره برداری از پروژه های هفته دولت در این شهرستان ۶۰۶ شغل جدید و پایدار ایجاد می شود .

وی اظهار کرد : در هفته دولت امسال ۶۳۴ پروژه عمرانی و اقتصادی در کلاله در دستور کار قرار گرفته که ۴۳۸ میلیارد تومان برای این پروژه ها در نظر گرفته شده است.

شیبک گفت: در هفته دولت امسال ۵۲۸ پروژه اقتصادی با اعتبار ۱۲۱ میلیارد در کلاله به بهره برداری می‌رسد‌.

وی بیان کرد: بهره‌برداری از خطوط جمع‌آوری آب چاه‌های شماره دو و سه، آسفالت گرم روستاها، احداث پایگاه امداد گاز و افتتاح مدرسه ۶ کلاسه از جمله پروژه های عمرانی هفته دولت در کلاله است.

فرماندار کلاله یادآور شد: اعتبارات امسال هفته دولت نسبت به سال گذشته ۱۶۰ درصد افزایش داشته است.

شیبک گفت: از مجموع اعتبار ۹۸ میلیارد تومانی تملک دارایی کلاله در سال گذشته حدود ۷۰ درصد آن تخصیص یافته که ۹۰ درصد آن به صورت نقدی انجام شده است.

وی هپچنین گفت: در مجموع سفر اسفند ماه سال ۱۴۰۰ آیت الله رئیسی به کلاله ۳۱۲ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده بود که ۲۴ درصد آن محقق شده است

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=12240

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427