رییس کل دادگستری گلستان خبر داد؛

کارچاق‌کن طماع دستگیر شد

رییس کل دادگستری گلستان گفت: فردی که مدعی نفوذ در یکی از کمیسیون‌های شبه قضایی استان بود هنگام دریافت ۳۰ سکه بهار آزادی به عنوان پیش پرداخت با هوشیاری حفاظت و اطلاعات ارشد دادگستری گلستان دستگیر شد.

به گزارش روز شنبه فرگل نیوز از روابط عمومی دادگستری گلستان، حیدر آسیابی اظهار کرد: متهم با این ادعا که می تواند با اعمال نفوذ، تاییدیه یک پرونده را در این کمیسیون بگیرد، درخواست ۴۰ میلیارد ریال کرده بود.

وی افزود: با رصد دادستانی گرگان و حضور به موقع کارمندان حفاظت و اطلاعات ارشد دادگستری گلستان، این فرد هنگام دریافت ۳۰ سکه تمام بهار آزادی به عنوان پیش پرداخت، دستگیر و روانه زندان شد.

آسیابی گفت: تحقیقات برای تکمیل این پرونده ادامه دارد.

رییس کل دادگستری گلستان با اشاره به تلاش های گسترده دادگستری گلستان برای کشف فساد گفت: طی ۲ سال گذشته با اقدامات صورت گرفته از سوی حفاظت و اطلاعات ارشد دادگستری استان، ۱۲۹ کارچاق کن، وکیل و کارشناس متخلف، شاهد دروغین، جاعل اوراق قضایی و مدعیان نفوذ، شناسایی و دستگیر شدند.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=14005

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420