Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/fargolne/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

پنج پروژه شرکت برق منطقه‌ای در گنبدکاووس افتتاح شد

بهره‌برداری از پنج پروژه شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان با اعتبار ۲۳۰ میلیارد تومان در شهرستان ۴۱۱ هزار نفری گنبدکاووس آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مراسم که روز دوشنبه در ایستگاه ۲۳۰ به ۶۳ کیلوولت فجر گنبدکاووس برگزار شد، مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان گفت: امسال این شرکت برای دهه فجر ۱۱ پروژه آماده بهره‌برداری به ارزش ۲۶۲ میلیارد تومان دارد که پنج طرح بزرگ آن به ارزش ۲۳۰ میلیارد تومان مختص گنبدکاووس است.

کوروش موسوی تاکامی افزود: ایح‌ها شامل احداث ۲ خط ۲۳۰ و ۶۳ کیلوولت، احداث فونداسیون خط ۶۳ کیلوولت و ساخت خطوط اطراف ایستگاه ۲۳۰ به ۶۳ کیلوولت فجر گنبدکاووس و همچنین افزایش ظرفیت پست ۶۳ به ۲۰ کیلوولت داشلی‌برون است.

وی بابیان اینکه با افتتاح این پروژه‌ها پایداری شبکه برق در گنبدکاووس و نواحی شرقی گلستان افزایش می‌یابد، اضافه کرد: در سال‌های قبل نوسانات و ضعف ولتاژ برق دراین منطقه زیاد بود به همین علت اقدامات خوبی برای رفع آن توسط شرکت توانیر انجام شد.

موسوی تاکامی ادامه داد: تابستان امسال خاموشی خاصی در گنبدکاووس و شرق گلستان نداشتیم و با پروژه‌های افتتاح شده امروز و برخی طرح‌هایی که در کوتاه، میان و بلند مدت در دست اقدام داریم، در سال‌های آینده هم قطع برق نخواهیم داشت.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=10793

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427