رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان

پنج هزار و ۷۴۰ میلیارد ریال برای تکمیل زیرساخت حوزه سلامت گلستان هزینه شد

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان با اشاره به عقب ماندگی این استان در برخورداری از تجهیزات و زیرساخت‌های درمانی گفت: دولت سیزدهم برای جبران این کم‌کاری‌ها تاکنون پنج هزار و ۷۴۰ میلیارد ریال درحوزه سلامت گلستان هزینه کرده است.
سعید گل‌فیروزی در نشست قرارگاه خبری شهید همدانی ویژه هفته دولت استانداری گلستان، اظهار کرد: این اعتبار در حوزه های اولویت دار به‌خصوص درمان و آموزش هزینه شد.
وی همچنین از مشارکت خیرین سلامت در تامین نیازهای بخش درمان گلستان قدردانی کرد و گفت: طی ۲ سال گذشته خیران ۸۸۰ میلیارد ریال برای تامین نیازهای دانشگاه علوم پزشکی استان کمک کردند.
وی از بهره‌برداری و آغاز ساخت ۱۳ طرح بهداشتی و درمانی گلستان در هفته دولت خبر داد و افزود: برای این طرح ها هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شده است .
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان همچنین از افتتاح مجتع سلامت گنبدکاووس در مهرماه امسال خبر داد و گفت: برای پشتیبانی از این مجتمع، امکانات چهار بیمارستان دولتی این شهرستان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
وی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان چهار هزار دانشجوی ایرانی و ۴۰۰ دانشجوی خارجی دارد.
گل فیروزی افزود: این استان دارای بالگرد پیشرفته اورژانس ۱۱۵ کشور و از پنج پد برای نشست و برخاست و جابجایی بیمار استفاده می کند.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=12191

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427