پرونده «جعل» در روند صدور حکم هیات علمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان به دادگاه رفت

عاطفه مکاری به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا از گرگان؛ بدنبال شبهات بوجود آمده از انتشار خبری مبنی بر «تبرئه شدن سعید گلفیروزی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از اتهام جعل در صدور حکم هیات علمی» با نگاهی به قرار صادره آنچه مشهود است اینکه؛ اتهام «جعل» در روند صدور حکم هیات علمی همچنان باقی است(پرونده باز است) اما از آنجا که سعید گلفیروزی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان در روند «جعل» مشارکت نداشته و «غصب عنوان» صورت نگرفته، از این اتهام تبرئه شده است.
بنا به قرار صادره؛ جعل در سند رسمی «محرز» بوده و در این رابطه سه تن از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گلستان به اتهام «جعل و معاونت در جعل سند رسمی» به دادگاه معرفی شدند (قرار جلب به دادرسی صادر شد).
در روند رسیدگی به اتهامات وارده؛ دو تن از مقامات ارشد در استان و دانشگاه علوم پزشکی گلستان و یکی از مقامات عالی در سطح ملی( وزارتخانه) به اتهام «سواستفاده از موقعیت شغلی» به دادسرای کارکنان دولت (در تهران) معرفی شدند.
با توجه به قرار صادره؛ «جعل» در روند صدور حکم هیات علمی سعید گلفیروزی «محرز» و پرونده همچنان «مفتوح» است.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=11132

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420