تکلیف سازمان امور مالیاتی

پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معادن، بیمه‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای در گلستان

تکلیف سازمان امور مالیاتی بر پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معادن، بیمه‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای در گلستان
🔺در جلسه استاندار گلستان با رئیس سازمان امور مالیاتی، معادن فعال در استان، شرکت‌های بیمه و فروشگاه‌های زنجیره‌ای مکلف شدند سهم مالیات بر ارزش افزوده خود را در استان گلستان پرداخت کنند.

🔻دکتر زنگانه در سلسله سفرهای دوشنبه‌ها به سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها برای پیگیری موضوعات استان با رئیس سازمان امور مالیاتی دیدار کرد.
🔻در این جلسه مقرر شد با توجه به فعالیت‌های هفت معدن بزرگ در استان گلستان، سهم مالیات بر ارزش افزوده این شرکت‌ها که تا پیش از این در استانی دیگر پرداخت می‌شد به استان گلستان بازگردد و شرکت‌ها مکلف به پرداخت مالیات بر ارزش افزوده در استان گلستان باشند.

🔻همچنین فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگی که در استان گلستان فعالیت می‌کنند و دفاتر مرکزی آنها در استانی دیگر بخصوص تهران فعالیت دارد، مکلف شدند سهم مالیات بر ارزش افزوده خود را در استان گلستان واریز کنند.

🔻در این جلسه مصوب شد دفاتر بیمه‌ای در استان که چنین شرایطی دارند نیز سهم مالیات بر ارزش افزوده خود را در استان گلستان واریز کنند.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=12913

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420