معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری گرگان:

پاکسازی و تسطیح مستمر زمین های خالی در سطح مناطق سه گانه

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری گرگان از پاکسازی و تسطیح ۱۸۵ قطعه زمین خالی از ابتدای سال جاری در سطح مناطق سه گانه خبر داد.

به گزارش گلستان فردا از گرگان، احمد سالاری با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای افزایش سطح بهداشت و سلامت محیط شهری و رفع مشکلات زیست محیطی و جلوگیری از بروز حوادث احتمالی از قبیل آتش سوزی علف های خشک در فصل گرما، پاکسازی و تسطیح زمین ها به طور مستمر با استفاده از ادوات و ماشین آلات شهرداری در حال انجام است.

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری گرگان افزود: با توجه به اهمیت این موضوع با بخش خصوصی نیز قرارداد منعقد شده است.

وی در ادامه بیان کرد: وجود زمین خالی با پوشش گیاهی خشک احتمال آتش سوزی در فصل گرما را افزایش می دهد و شهرداری بر اساس برنامه ریزی هرساله در جهت ارتقای بهداشت و جلوگیری از حوادث احتمالی تسطیح و پاکسازی چنین زمین هایی را در دستور کاری قرار داده است.

سالاری خاطرنشان کرد: از ابتدای سال ۱۴۰۳ بالغ بر ۱۵۰ قطعه کوچک و بزرگ در سطح منطقه ۳ و همچنین ۳۰ قطعه در سطح منطقه ۲ با استفاده از ادوات و ماشین آلات شهرداری مورد پاکسازی و تسطیح قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت و وسعت زمینهای خالی قرادادهایی با بخش خصوصی در خصوص سرعت بخشیدن به کار انجام شده و مقرر شده ۶۰۰ ساعت نیز از ظرفیت لودر و گریدر استیجاری جهت پاکسازی و تسطیح زمین های خالی استفاده شود.

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری گرگان در پایان گفت: پاکسازی زمین های خالی در سطح منطقه ۳ با استفاده از گریدر استیجاری شروع شده و تا کنون ۵ قطعه زمین خالی در خیام مورد پاکسازی قرار گرفته است.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=14285

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427