مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان

ورزشکاران برای استفاده از اماکن ورزشی باید بیمه ورزشی داشته باشند

مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان با تاکید به اینکه هیچ ورزشکاری بدون بیمه ورزشی در اماکن ورزشی حاضر نشود، همچنین گفت: حضور بانوان در تمرین یا مسابقات آقایان ‌و بالعکس ممنوع است.

به گزارش فرگل نیوز؛ قاسمعلی برزمینی در جلسه شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان استان نسبت به تشکیل کمیته تربیت بدنی و ورزش به عنوان بالاترین رکن‌ورزش در شهرستان ها و بخش ها به ریاست فرمانداران و بخشداران تاکید کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان افزود: رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها و بخش با هیئت های استان برای انتصاب رؤسای هیئت های ورزشی شهرستان و بخش ها تعامل داشته باشند.

وی به ارسال گزارش عملکرد به اداره کل توسط ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها و بخش ها تاکید کرد.

برزمینی با تاکید به اینکه هیچ ورزشکاری بدون بیمه ورزشی در اماکن ورزشی حاضر نشود، همچنین گفت: حضور بانوان در تمرین یا مسابقات آقایان ‌و بالعکس ممنوع است.

وی در ادامه از برگزاری مراسم ورزش صبحگاهی در روز اول هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور مسئولان ارشد شهرستان ها و بخش ها خبر داد.

مدیر کل ورزش و جوانان گلستان افزود: رؤسای ادارات پیگیر اخذ مجوز فعالیت باشگاه ها باشند و از فعالیت پنهانی باشگاه های خانگی جلوگیری کنند.

وی به اعلان عمومی نرخ اماکن ورزشی از طریق نصب پوستر یا بنر در اماکن ورزشی تاکید کرد و از رؤسای ادارات خواست به طور مستمر از اماکن ورزشی بازدید کنند.

برزمینی به لزوم برگزاری ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان ها به صورت منظم تاکید کرد و گفت: با توجه به ظرفیت شهرستان و علاقمندی جوانان، تعداد تشکل های مردم نهاد در شهرستان ها افزایش یابد.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=12962

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420