دیدار مدیرکل استاندارد گلستان با دادستان مرکز استان

هدف ما مجازات نیست بلکه پیشگیری از هر نوع آسیب است

در راستای تعامل و همکاری بیشتر، مدیرکل استاندارد گلستان با دادستان مرکز استان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد گلستان، سید مهدی حسینی در این دیدار ضمن تشکر از مجموعه همکاران قضایی در استان، به تشریح قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد پرداخت.
حسینی گفت: دستگاه قضا با اعمال ابزارهای قانونی و برخورد قضایی با متخلفان از قوانین استاندارد، نقش مهم و کلیدی در حمایت از تولیدات کیفی و ایمنی جامعه دارد.
دبیر شورای استاندارد گلستان تصریح کرد: با توجه به نگاه مثبت دستگاه قضا به مقوله کیفیت و استانداردسازی ، خواستار حمایت و همراهی همه جانبه در زمینه استاندارد و استانداردسازی هستیم.
وی با بیان برخی از وظایف سازمان ملی استاندارد ایران به ویژه بازرسی و نمونه برداری از واحدهای تولیدی، سطح بازار، مراکز عرضه و فروش مصنوعات طلا، بازرسی آزمایشگاه های همکار، استاندارد آسانسورها و مصالح ساختمانی غیراستاندارد افزود: یکی از اصلی‌ترین وظایف مهم سازمان ملی استاندارد ایران «حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان» است.
دادستان مرکز استان گلستان در این دیدار با بیان اینکه هدف ما مجازات نیست بلکه پیشگیری از هر نوع آسیب است، گفت: استاندارد سازی مفهوم واقعی قانونمندی و رعایت حقوق شهروندی است لذا حمایت قاطع خود را از استاندارد و استانداردسازی در سطح استان اعلام می‌کنیم و در جایی که واقعاً از ضوابط عدول شود، با متخلفین برخورد قاطع انجام خواهیم داد.
وی ضمن تأکید بر حفظ سلامت و ایمنی مردم، تصریح کرد: رعایت ضوابط قانونی و استاندارد از سوی تولیدکنندگان و خدمات دهندگان، الزامی است و تخلف از ضوابط، غیر قابل گذشت است.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=11976

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427