Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/fargolne/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

هدف ما ایجاد شهر هوشمند در گلستان است

استاندار گلستان با تاکید بر ظرفیت های بالای استان در حوزه ارتباطات اظهار کرد: بر اساس سند بخشی توسعه در حوزه فناوری و ارتباطات هدف ما ایجاد شهرهای هوشمند در گلستان است و البته در این مسیر همراهی همه دلسوزان ضروری است.

فرگل زندی به گزارش تحرک نو؛ علی محمد زنگانه امروز شنبه ۱۹ آذر در آیین آغاز عملیات اجرایی توسعه فیبر نوری شرکت مخابرات ایران در استان گلستان که با حضور ابراهیم محمود زاده رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران و دیگر مسئولان استانی برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه در گذشته گام های ارزشمندی در راستای ایجاد زیرساخت های توسعه فناوری های دیجیتال در استان برداشته شده و امیدواریم همین طور که تا کنون ۳ هزار کیلومتر فیبر نوری در گلستان اجرا شده، ادامه این مسیر نیز با سرعت بالا اجرایی شود.
وی افزود: پروژه های ارزشمندی در استان در حال اجرا است و یا برنامه ریزی اجرای آن در حال انجام است که پیوست فناورانه در هر پروژه ای ضروری است و می تواند ما را در نیل به اهداف توسعه یاری کند.
استاندار گلستان یادآور شد: توجه به ارتقا سهم اقتصاد دیجیتال در مجموع مباحث اقتصادی استان از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که ایجاد اشتغال در حوزه دیجیتال بهترین روش اشتغالزایی با هزینه و فایده بالاست.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=11103

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420