سردار ملک‌شاهکوهی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان:

نمایندگان وزارت دفاع در حال بررسی ابعاد حادثه روز گذشته گرگان هستند

به مناسبت چهل و جهارمین سالگرد هفته دفاع مقدس نشست خبری سردار علی ملک شاهکوهی فرمانده سپاه نینوای استان گلستان به همراه سرهنگ رحمانی معاون هماهنگ کننده و رئیس ستاد هفته دفاع مقدس و سرگرد صادقی مدیر روابط عمومی با حضور اصحاب رسانه استان در سالن بصیرت برگزارشد.

سردار ملک شاهکویی :علت شروع جنگ خاموش کردن راه انقلاب اسلامی بود و همین جنگ موجب جوش و خروش روحیه انقلابیگری جوانان شد.

وی افزود:امروز به نقطه اوج شکوفایی رسیدیم که در جهان حرفی برای گفتن داریم

سردار ملک شاهکوهی گفت : امروز رزیم اسرائیل برای حفاظت از خود دور خود را حصار کشیدن امروز بعد از ۴۴ سال صدام و رجوی و کارتر و ریگان کجا هستند ۸ سال دفاع مقدس مظر حماسه و ایثار و لز خود گذشتگی ک مطهر ایستادگی و صبر و مظهر تدبیر و همت شخص امام است.

فرمانده سپاه نینوای استان افزود:تاریخ نمی تواند جنایات حزب بعث در جنایات خوزستان را می تواند بنویسید و آماده بودن کشور ما را به ۵ کشور تقسیم کنند ولی تدبیر و همت امام نگذاشت.

سردار ملک شاهکوهی اظهارکرد:امروز جمهوری اسلامی مقتدر تر از سال ۱۴۰۱ هست و ما متحد هستیم حتی از سال‌های قبل اتحاد ملت ایران شکستنی نیست.

وی افزود:برای این هفته  ۳۷۷ برنامه شاخص پیش بینی شده است که دیدار پیشکسوتان با مقام معظم رهبری بصورت ویدئو کنفر انس  و رژه اقتدار نیروهای مسلح در ۳۱ شهریور در گرگان برگزار می شود

وی گفت: اعزام یک گردان عشایر به تهران و اجماع جوانان نقش آفرین در ۵ مهر در استان برگزار می شود

وی گفت : رزمایش دیدار با خانواده های شهدا و ویزیت رایگان در ۲۰ منطقه و همایش رزمندگان و بازماندگان و یادواره شهدا بصورت محله محور انجام می شود.

سردار ملک شاهکوهی در مورد اسقوط پهباد اظهارکرد: تمام موضوعات همان اطلاعیه وزارت دفاع بوده و حضور به موقع امداد و نجات و نیروهای نطامی و انتظامی و آتش نشانی  پای کار بودند

وی افزود:موضوع مهم صبوری مردم گرگان است و حادثه دیروز مربوط به دشمن نبود و  سیستم دفاعی بوده و تلفاتی هم  نداشتیم و خسارات مردم  نیز پرداخت می شود .

وی از مردم منطقه خواست  اگر بسته ای در اطراف شهر در مناطق مسکونی دیدند بلافاصله به نزدیک‌ترین نیروهای انتظامی  اطلاع بدهید.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=12569

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420