شرکت گاز

نزدیک به ۳۰۰ هزار مورد پایش دمای ادارات در استان گلستان به ثبت رسید

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان گفت: نزدیک به ۳۰۰ هزار مورد پایش دمای ادارات در استان گلستان به ثبت رسید
با هدف مدیریت انرژی و رعایت الگوی مصرف و در راستای بهینه کردن مصرف ادارات استان دربازه زمانی پاییز و زمستان سال جاری نزدیک به ۳۰۰ هزارمورد پایش دمای ادارات و نهادهای دولتی دراستان گلستان به ثبت رسیده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گازاستان گلستان ، علی طالبی مدیرعامل شرکت گاز استان با اعلام خبر پایش اماکن دولتی و خصوصی ، اظهارداشت: براساس بخشنامه ابلاغی معاون اول رئیس‌‌‌جمهور به اداره‌‌‌ها و سازمان‌های دولتی، این شرکت فرآیند پایش اندازه‌‌‌گیری و نظارت مصرف گاز طبیعی را در برنامه نظارتی خود قرارداد.
وی افزود: همزمان با فرارسیدن ایام سرد سال و لزوم صرفه جویی مشترکین در مصرف گاز طبیعی، این شرکت از ابتدای آذرماه اقدام به پایش مصرف تمامی سازمان‌ها، ادارات و مراکز دولتی و عمومی، مساجد، حسینیه ها و مدارس استان کرده است که در این ارتباط تاکنون ۳۰۰ هزار پایش را انجام داده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان  گلستان  تصریح کرد: نتیجه این پایش  صدور ۳ مورد ممانعت و ۳۸۴ مورد اخطار برای ادارات پرمصرف بوده است ضمن اینکه کارشناسان این شرکت در مرحله پایش مصرف نیز راهکارها و توصیه‌‌‌های لازم را به اداره‌‌‌های مربوطه ارائه  کرده  تا هرچه سریع‌‌‌تر با انجام اقدامات لازم مصرف گاز را بهینه کنند.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=9724

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427