Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/fargolne/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

نخستین رویداد ایده شو ویژه صنعت مبلمان در گلستان برگزار می شود

دبیر علمی رویداد ایده شود ویژه صنعت مبلمان گلستان گفت: نخستین رویداد ایده شو ویژه صنعت مبلمان استان گلستان با هدف حمایت و تجاری سازی ایده های نوین صنعت مبلمان برگزار می شود.

 حمید رضا عدالت پیش از ظهر امروز در نشست خبری  اظهار کرد: نخستین رویداد ایده شو ویژه صنعت مبلمان استان گلستان با هدف حمایت و تجاری سازی ایده های نوین صنعت مبلمان برگزار می شود.

دبیر علمی این رویداد افزود: محور های رویداد ایده شو ویژه صنعت مبلمان گلستان شامل زنجیره تامین مواد اولیه، طراحی، تولید و ساخت، فروش و بازاریابی، فناوری های نوین و استاندارد، کیفی سازی و برندینگ است.

وی گفت: ۱۱ درصد اشتغال کشور به صورت مستقیم و غیر مستقیم به صنعت مبلمان اختصاص دارد.

عدالت بیان کرد: در روستای عطاآباد و برخی دیگر از روستاهای اطراف تولید قابل توجهی در صنعت مبلمان شکل گرفته و از طرفی رشته مهندسی صنایع مبلمان از سال ۹۴ در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گلستان راه اندازی شده است که ۷۰ درصد دانشجویان این رشته بومی هستند.

وی گفت: دانشجویان در این رشته با مواد اولیه، طراحی و تکنولوژی های ساخت آشنا می شوند و در این حوزه همزمان به هنر و صنعت میپردازند.

دبیر این رویداد گفت: دانشگاه می تواند در این رشته نیروی متخصص تربیت کند که در آن صنعت فعالیت کنند.

عدالت بیان کرد: در حال حاضر عطا آباد به لحاظ میزان تولید در نقطه خوبی قرار دارد اما به لحاظ استاندارد سازی و کیفیت و طراحی نیاز به توسعه بیشتر دارد.

وی افزود: تولید با کیفیت، استاندارد و اشتغال خوب نتیجه این رویداد خواهد بود که امیدواریم مشارکت و خروجی خوبی در این حوزه داشته باشیم.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=10942

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420