رییس پیگیری مصوبات سفر رییس جمهور به گلستان:

نتیجه ره آورد ۲۶۰ هزار میلیارد ریال اعتبارات سفر اول رییس جمهور به گلستان

رییس پیگیری مصوبات سفر رییس جمهور به گلستان،اظهارکرد: از۲۶۰ هزار میلیارد ریال اعتبارات سفر اول رییس جمهور به استان، ۱۲۳ هزار میلیارد ریال مربوط به اعتبارات عمرانی و ۱۳۷ هزار میلیارد ریال مربوط به تسهیلات اشتغالزا و ازدواج جوانان و تسهیلات قرض‌الحسنه بود.

رییس پیگیری مصوبات سفر رییس جمهور به گلستان، درخصوص ره‌آورد سفر دوم رییس جمهور به استان از مجموع ۱۳۰ طرح و پروژه مصوب سفر دوم رییس‌جمهور به گلستان، ۴۴ مصوبه مربوط به تکمیل مصوبات دور اول سفر رییس جمهور به استان بود که شامل تکمیل پروژه سد نرماب، آقدکش و وشمگیر از جمله این پروژه‌ها است.

عفت همدم روز سه‌شنبه در نشست خبری و آیین تجلیل از اصحاب رسانه اظهار کرد: با توجه به مشکلات استان در زیرساخت‌های آب و برق، بیشترین سهم اعتبارات مصوب سفر دوم رییس جمهور به گلستان معادل ۶۱ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال به وزارت نیرو اختصاص یافت.

وی گفت از محل سفر اول رئیس جمهور به گلستان ۱۱۸ مصوبه که مجموع اعتبارات آن به ۲۶۰ هزار میلیارد ریال رسید و تاکنون ۵۰ هزار میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی محقق شده است.

عفت افزود: از مجموع ۱۱۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا در سفر اول هیات دولت به گلستان، بیش از ۴۲ هزار میلیارد ریال محقق شد.

به گفته عفت؛ از مجموع ۱۷ هزار و ۵۴۰ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج بیش از ۲۲ هزار و ۳۹۰ میلیارد ریال بیشتر از تعهد محقق شده است.

وی پروژه بزرگ خلیج گرگان، بهره‌برداری از فاز نخست فاضلاب گنبدکاووس، بهره‌برداری از پتروشیمی گلستان، احیای بیش از ۱۳۰ کارگاه نیمه‌تعطیل و غیرفعال را بخشی از دستاوردهای سفر اول رییس جمهور به گلستان بود.

رییس پیگیری مصوبات سفر رییس جمهور به گلستان  تکمیل پروژه راه‌های گلستان در سفر اول هیات دولت به استان مورد توجه قرار گرفت، گفت: در این راستا، توسعه ۵۷ کیلومتر از راه‌های اصلی استان، تکمیل خط دوم راه‌آهن سبز دشت به بندرترکمن و ایجاد ۱۲ دوربرگردان ایمن در دستور کار قرار گرفت.

همدم افتتاح بزرگترین بازارچه صنایع دستی شمال کشورو زهکشی ۱۴ هزار هکتار از اراضی کشاورزی، همچنین تکمیل ۴۰ مدرسه و استانداردسازی ۴۲۰ کلاس درس وتکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی و بهره‌برداری از فاز یک مجتمع توانبخشی ایثاروهمچنین ایجاد ۲ هزار و ۱۷۰ هکتار سامانه‌های نوین آبیاری، را از دستاوردهای سفر اول هیات دولت به گلستان اعلام کرد.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=13848

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427