مفاهیم انقلاب باید توسط مراکز فرهنگی و هنری به نسل جوان منتقل شود

معاون فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین گفت: در حالی که دشمن با تمام توان به دنبال القا و روایتگری نادرست از انقلاب است، باید با استفاده از ظرفیت مراکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری بسیج برای انتقال مفاهیم درست انقلاب به جوانان و نسل آینده استفاده کنیم.

بهرنگ به گزارش فرگل نیوز،سردار علی مقواساز روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در گرگان اظهار کرد: با افتتاح چهلمین مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری بسیج کشور در استان گلستان اتفاق خوب، مهم و ارزشمندی در این استان رقم خورده است.

وی بیان کرد: این مراکز می‌توانند زمینه‌ساز و بسترساز کارهای فرهنگی و هنری بزرگ در استان و کشور باشند.

وی خاطرنشان کرد: هدف از ایجاد این مراکز این است که جوانان و نوجوانان مستعد و توانمند، کارها و آثار فرهنگی و هنری خود را در قالب سرود، تئاتر، پویانمایی، موشن گرافیک و موارد هشت‌گانه مورد نظر این مجموعه، تولید و ارایه نمایند.

معاون فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین گفت: جوانان و نوجوانان باید با حضور در این مراکز، انقلاب اسلامی ایران و دستاوردهای آن را در قالب هنر ارایه دهند.

مقواساز ادامه داد: این مراکز می‌توانند با مساجد و کانون‌های فرهنگی و هنری آن ارتباط داشته باشند تا انتقال مفاهیم دینی و ارزشی به مردم به درستی منتقل شود.

وی گفت: فعالیت مراکز در هشت رشته از جمله موسیقی، آوایی و نیز سرود است که جشنواره سرود فجر در راستای آن برگزار می‌شود.

مقواساز یادآور شد: گلستان در بخش پیشین جشنواره سرود فجر درخشش خوبی داشته باشد.

وی اضافه کرد: در بخش هنر نمایش، با توجه به وجود ظرفیت موجود این بخش در گلستان و شناسایی آنها، تلاش کردیم تا گروه‌های هنر نمایش کشور از این استان هدایت و راهبری شوند.

وی بیان کرد: مرکز گلستان می‌تواند در این حوزه مانند سایر حوزه‌ها و استان‌ها کشور در زمینه آموزش، استعدادیابی، رشد و پرورش این استعدادها و نیز برگزاری جشنواره‌های مختلف رقابتی فعالیت خوبی داشته باشد.

مقواساز تاکید کرد که این مراکز باید تبدیل به مراکز روایتگری هوشمند شوند.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=11875

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427