مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان

مجوز اجرای زیرساخت فیبرنوری منطقه آزاد اینچه‌برون گرفته شد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان گفت: مجوز ایجاد پوشش زیرساخت‌ فیبرنوری برای منطقه آزاد تجاری- صنعتی اینچه‌برون در راستای تحقق شعار” گلستان ،سرزمین هوشمند” توسط این اداره کل دریافت شد و برای اجرا در مرحله هماهنگی با دستگاه‌های مرتبط است.

سیدحامد قدس علوی افزود: اعتبار موردنیاز اجرای طرح از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تامین شده که ایجاد زیرساخت فیبر نوری برای پوشش منطقه آزاد تجاری- صنعتی اینچه‌برون در قالب اجرای هوشمندسازی منطقه آزاد پیگیری می‌شود.

وی ادامه داد: برای عملیاتی شدن این طرح، ۳۵ کیلومتر خط انتقال فیبرنوری اجرا خواهد شد.

قدس علوی زمان بهره‌برداری از زیرساخت فیبر نوری منطقه آزاد اینچه‌برون را دهه فجر سال ۱۴۰۲ اعلام کرد.

منطقه آزاد تجاری اینچه‌برون استان گلستان که در شمال این استان و در همسایگی با ترکمنستان و در جوار مرز خشکی اینچه‌برون در دست راه‌اندازی است یکی از فرصت‌های پیشرفت و توسعه تجاری و اقتصادی استان گلستان به شمار می رود.

این منطقه آزادتجاری افزون بر ۱۲ هزار هکتار وسعت دارد که در محدوده شهرستان‌های آق‌قلا و گنبدکاووس قرار دارد و براساس گزارش اخیر «علی محمد» زنگانه استاندار گلستان، اعضای هیات مدیره منطقه آزاد تجاری اینچه‌برون در مرحله معرفی اعضای هیات مدیره قرار دارد.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=12349

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427