معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت:

ما در دو طرح بسیار پراهمیت پاک و نماد، استان پایلوت در سطح ملی هستیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: سایر دستگاه ها به میزان وظیفه مندی با این نهاد آینده ساز همکاری و همراهی داشته باشند.

آیلین به گزارش فرگل نیوز؛ چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان به ریاست سید علی مهاجر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان و با حضور سید رضا نظری مدیر کل آموزش و پرورش استان و دیگر اعضا برگزار شد.

مهاجر در این جلسه با اشاره به اینکه توجه به مقوله آموزش و پرورش همواره مورد توجه بوده است، اظهار کرد: خوشبختانه با تلاش استاندار گلستان ما در دو طرح بسیار پراهمیت پاک و نماد، استان پایلوت در سطح ملی هستیم.

وی افزود: اقدامات انجام شده در زمینه مدارس هیات امنایی، اجرای مصوبات و همچنین سرود ملی رضوی بسیار ارزشمند است و لازم است سایر دستگاه ها به میزان وظیفه مندی با این نهاد آینده ساز همکاری و همراهی داشته باشند

ر این جلسه پیرامون جذب نیرو و اجرای ماده ۲۸، مدارس هیات امنایی، سرویس حمل و نقل دانش آموزان استثنایی و بند دال تبصره ۵ قانون بودجه ۱۴۰۲، اجرای ۹۳ درصدی مصوبات جلسات شورا، اعتبارات طرح پاک و نماد، میزبانی جشنواره سرود ملی رضوی تبادل نظر و تصمیم گیری شد.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=11756

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420