مدیرکل جهادکشاورزی گلستان

قیمت نان در استان گلستان افزایش نمی‌یابد

مدیرکل جهادکشاورزی گلستان گفت: قیمت نان اعم از یارانه‌ای و آزادپذیر در این استان گران نشده و با قیمت قبلی توسط خبازی‌ها عرضه می‌شود.

محمد برزعلی روز شنبه درنشست خبری اظهار کرد: اکنون هر قرص نان از جمله بربری، لواش و بربری سنتی به ترتیب ۱۳ هزار، ۵ هزار و ۲۵ هزار ریال قیمت‌گذاری و عرضه می‌شود.

وی افزود: در نشست اخیر کارگروه آرد و نان استان، قیمت نان برای نانوایی‌های آزادپز در استان پیشنهاد کار کارشناسی در راستای ارتقای کیفیت نان شد تا وزن و قیمت نان عرضه شده توسط این نانوایی‌ها، بررسی و تصمیم‌گیری شود.

براساس داده‌های آماری دستگاه‌های مرتبط، حدود ۲۷۰ هزار تن گندم مورد نیاز سالانه نانوایی‌های گلستان است که توسط ۲۹ کارخانه استان تبدیل به آرد شده و در اختیار حدود ۲ هزار و ۴۰۰ نانوایی دولتی و آزادپز مستقر در مناطق روستایی و شهری استان قرار می‌گیرد.

در استان گلستان واقع در شمال کشور، یک میلیون و ۸۶۹ هزار نفر جمعیت وجود دارد که حدود ۴۷ درصد از این جمعیت را روستاییان تشکیل می‌دهد.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=12054

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427