معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان:

قهر با صندوق رای، آسیب به کشور وارد می‌کند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: ساکنین این استان اقوام و مذاهب اسلامی در کنار هم همواره با وحدت و انسجام در انتخابات حضور پرشوری داشته‌اندو با هوشیاری هرگز با صندوق رای قهر نکرده ونمی‌کنند.
سیدعلی مهاجر در همایش جهاد تببین با رویکرد مشارکت حداکثری در انتخابات در جمع اصناف و بازاریان سه شهرستان گنبدکاووس، آزادشهر و رامیان اظهار کرد: ملت ایران و مردم گلستان همواره پای نظام بوده و هستند و فریب دشمنان را نمی‌خورند زیرا می‌دانند که قهر با صندوق رای، آسیب به کشور وارد می‌کند.
ویافزود: برای حضور کمرنگ اقشار مختلف مردم به‌خصوص نسل جوان در انتخابات ۱۱ اسفند امسال دشمنان انقلاب اسلامی با بزرگ‌نمایی کاستی‌ها و مشکلات جامعه بویژه با هوش مصنوعی و در فضای مجازی از راهبردهای دشمن برای حضور نیافتن جوانان و مردم ایران در انتخابات پیش‌رو سعی وتلاش دارند.
مهاجر با اشاره به وجود برخی مشکلات در جامعه بیان کرد: نظام اسلامی ما در ۴۵ سال گذشته دستاوردها و موفقیت‌های زیادی در بخش‌های گوناگون نیز داشته که کمتر به آن توجه می‌شود.
شیعه و سنی گلستان با صندوق رای قهر نمی‌کند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با تاکید بر ضرورت جهاد تبیین دستاوردهای انقلاب و دولت سیزدهم برای اقشار مختلف مردم بویژه جوانان گفت: همه باید تبیین‌گر دستاوردهای انقلاب اسلامی باشیم.
وی افزود: عزت، اقتدار و استقلال جمهوری اسلامی به برکت خون شهیدان، پیروی از فرامین امامین انقلاب و وحدت و انسجام مردم حاصل شده است.
مهاجر ابراز امیدواری کرد: اقشار مختلف مردم ایران اسلامی از جمله اقوام و مذاهب ساکن گلستان با وحدت و انسجام همیشگی حضوری پرشور در انتخابات ۱۱ اسفند امسال داشته باشند.
وی اصناف و بازاریان را از اقشار متدین، انقلابی با پیشینه پرافتخار و از بازوان توانمند کشور دانست و اظهار کرد: این قشر باید در خط مقدم تبیین دستاوردهای انقلاب برای مردم و جوانان باشند.
رییس اتاق اصناف گنبدکاووس در این مراسم گفت: اصناف و بازاریان از زمان پیروزی انقلاب، هشت سال دفاع مقدس، دوران سازندگی کشور، مقابله با تحریم‌های اقتصادی دشمن، کمک به مراکز درمانی و دستگیری از نیازمندان در زمان همه‌گیری ویروس کرونا، همواره پشتیبان انقلاب اسلامی و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هستند.
مهدی عبدلی افزود: اصناف و بازاریان گنبدکاووس به همراه خانواده برای حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات ۱۱ اسفند امسال همانند گذشته درصحنه خواهند بود

وی گفت:۱۶ هزار واحد صنفی دارای پروانه کسب در قالب ۵۰ اتحادیه صنفی در سطح این شهرستان فعالیت دارند.

وی افزود:  بطور میانگین به ازای هر ۲۲ نفر در گنبدکاووس یک واحد صنفی فعال وجود دارد و اتاق اصناف این شهرستان از حیث عملکرد جزو سه اتاق برتر کشور وهمچنین رتبه نخست استان گلستان است.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=13844

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427