مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان:

قهرمانان آسیایی در دستگاه های اجرایی گلستان جذب می شوند

مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: قهرمانان مسابقات آسیایی که مقام های اول تا سوم را کسب کنند در صورت دارا بودن شرایط استخدامی در دستگاه های اجرایی جذب می شوند.

حسن زندی به گزارش فرگل نیوز؛ قاسمعلی برزمینی در حاشیه شورای تربیت بدنی و ورزش در گفتگو با برنا اظهار کرد: استان گلستان در المپیاد استعداد های برتر ورزشی کشور در سال ۱۴۰۲ رتبه برتر کشوری را کسب و ۱۰ پله صعود کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان افزود: ۲۹ ورزشکار به بازیهای آسیایی هانگژو اعزام شدند که مراسم بدرقه آنان با حضور استاندار گلستان برگزار شد.

وی گفت: ۲۹ مهر ماه که مصادف است با هفته تربیت بدنی از ۷۰ قهرمان ورزشی استان که طی ۶ ماه گذشته در مسابقات فراملی، جهانی و آسیایی موفق به کسب مدال شده اند با حضور مسئولان ارشد استان تجلیل خواهد شد.
وی توضیح داد: همچنین برای ورزشکارانی که در مسابقات آسیایی و پاراآسیایی موفق به کسب مدال شوند پاداش بسیار خوبی در نظر گرفته شده که در شورای تربیت بدنی و ورزش مصوب شد.

برزمینی اضافه کرد: قهرمانان مسابقات آسیایی که مقام های اول تا سوم را کسب کنند در صورت دارا بودن شرایط استخدامی در دستگاه های اجرایی جذب می شوند.

وی گفت: حدود ۱۱۰ پروژه نیمه تمام ورزشی در استان گلستان وجود داشت که ۲۰ پروژه تکمیل و ۸ پروژه هم در هفته دولت مورد بهره برداری قرار می گیرد.

مدیر کل ورزش و جوانان گلستان تصریح کرد: تا پایان سال ۳۵ خانه ورزش روستایی را تکمیل، تجهیز و در اختیار روستاییان قرار خواهیم داد.

وی یادآور شد: پیگیر استفاده از ظرفیت اعتبارات بنیاد علوی برای ایجاد چمن مصنوعی در روستاها هستیم.

برزمینی افزود: مراسم اختتامیه مسابقات فوتبال محلات را که با استقبال بسیار خوبی مواجه بود به زودی برگزار خواهیم کرد و تلاش داریم تا حد امکان امکانات در اختیار محلات قرار دهیم زیرا به زعم بنده هر چه در این بخش کمک شود کافی نیست.

وی با اشاره به ماده ۵۳ و ظرفیت یک درصد اعتبارات عمرانی دستگاه های اجرایی گفت: تا کنون ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار از این حوزه به پروژه های عمرانی ورزشی کمک شده است.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=12600

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420