به پاس تلاش و مساعی در حوزه کاری انجام شد؛

قدردانی از ایرج رمضانی رئیس گروه نمونه ارشاد گلستان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با همراهی معاونین و روسای گروه ها، با کارکنان ستادی این دستگاه اجرایی به گفت و گو نشست و در فضایی صمیمی به دغدغه ها و پیشنهادهای کارکنان در جهت ارتقاء و بهبود مسائل گوش کرد. محمد رعیت با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ادای احترام به مقام شامخ […]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با همراهی معاونین و روسای گروه ها، با کارکنان ستادی این دستگاه اجرایی به گفت و گو نشست و در فضایی صمیمی به دغدغه ها و پیشنهادهای کارکنان در جهت ارتقاء و بهبود مسائل گوش کرد.

محمد رعیت با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ادای احترام به مقام شامخ شهدا و ایثارگران هشت سال جنگ‌تحمیلی و قدردانی از همکاران در خصوص وضعیت رفاهی ، انتظارات ، افق ها و برنامه های پیش رو سازمان مواردی را مطرح کرد.

وی با تاکید بر ضرورت توجه به اخلاق اداری و رفتار سازمانی بیان کرد : برخورد همکاران و تکریم ارباب رجوع و تعهد سازمانی یکی از مسائل مهمی است که باید توسط همکاران به نحو شایسته صورت گیرد.

در بخش پایانی از ایرج رمضانی رئیس رسانه و مطبوعات استان به پاس تلاش و مساعی در حوزه کاری و به عنوان رئیس گروه نمونه قدردانی بعمل آمد.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=12628

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427