Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/fargolne/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

فاز نخست “جشنواره گلی برای دوست” با هدف ارتقاء فرهنگ گل دوستی و گل‌پروری پایان یافت

قدس ولی:
فاز نخست “جشنواره گلی برای دوست” با هدف ارتقاء فرهنگ گل دوستی و گل‌پروری پایان یافت

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری گرگان از اتمام فاز اول جشنواره گلی برای دوست با ارتقاء فرهنگ توسعه فضای سبز و گل‌پروری خبر داد.

فرگل نیوز ، مهستی قدس ولی پیرامون جشنواره گلی برای دوست بیان داشت: سازمان فضای سبز با همکاری ۳۶ مدرسه به ۳هزار و ۷۶۰ دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در قالب ۸ هزار و ۱۵۲ نفرساعت آموزش تئوری، علمی و عملی در زمینه تکثیر و نگهداری گل و گیاه داده است.

وی خاطرنشان کرد: در فاز اول که مرحله اهدای گلدان، تکثیر و کاشت گل توسط دانش آموزان می باشد، دانش آموزان نحوه کاشت گیاه را فرا گرفته و طی مدت سه ماه از گیاه خود مراقبت و نگهداری می کنند.

قدس ولی در ادامه افزود: دانش آموزان در فاز دوم این جشنواره که در اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ برگزار می گردد، گلدانهای خود را به بهترین دوست خود هدیه می‌دهند و به این روش با فرهنگ اهدای گل آشنا می‌شوند.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=10135

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427