با حضور رئیس شورای هماهنگی ومدیرکل راه و شهرسازی در استان و سایر مسوولان استانی و شهرستانی:

طرح پویش همراهان سفر ایمن گلستان آغاز شد

با حضور رئیس شورای هماهنگی ومدیرکل راه و شهرسازی در استان و سایر مسوولان استانی و شهرستانی:
طرح پویش همراهان سفر ایمن گلستان آغاز شد
طرح پویش همراهان سفر ایمن با شعار برقراری سفری امن برای مسافران نوروزی و کاهش تلفات و تصادفات جاده ای گلستان در مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی بختیاری در ورودی غرب(اولین ایستگاه) و با حضور رئیس شورای هماهنگی ومدیرکل راه و شهرسازی استان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی، برای آغاز به کار این طرح رئیس ستاد اقامه نماز، فرمانده پلیس راه و فرماندار و شهردار بندرگز ومدیران دستگاههای تابعه وزارت راه و شهرسازی در استان نیز حضور داشتند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان در آیین آغاز به کار این طرح گفت: سفرهای نوروزی ۱۴۰۲ برای وزارت راه و شهرسازی و کمیسیون ایمنی راههای کشور بویژه به جهت ترددی ایمن در جاده ها اهمیت ویژه ای دارد.
عادل مصدقی افزود: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور برای اجرای این طرح یکصد نقطه از مجتمع های خدماتی رفاهی وبرخی از راهدارخانه های کشور را انتخاب کرده که ۴ مجتمع خدماتی رفاهی سهم گلستان است.
وی، چهار ایستگاه این طرح را در استان از ورودی غرب استان مجتمع بختیاری در محور نوکنده به گرگان، مجتمع باران در محور گرگان- علی آباد، مجتمع لوه در محور گالیکش –جنگل گلستان و مجتمع توسلی در محورگنبد –اینچه برون بیان کرد.
به گفته مصدقی، در این طرح طی تفاهم نامه ای با ستاد اقامه نماز کشور و استان و به دلیل تقارن عید نوروز با ماه مبارک رمضان برپایی نماز جماعت و افطاری ساده نیز در نظر گرفته شده است.
وی ادامه داد: در این ایستگاههای با توقف رانندگان در این ایستگاهها پس از دو ساعت رانندگی برنامه های شاد و فرهنگی و متنوع و خدمات مطلوب به کاربران جاده ای برگزار می شود تا رانندگان با روحیه ای شاد و به دور از خستگی و خواب آلودگی که عوامل مهم تصادفات هستند، به رانندگی ادامه داده و حوادث جاده ای کاهش یابد.
روابط عمومی

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=9761

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420