طی اشراف اطلاعاتی پاسداران گمنام سازمان اطلاعات سپاه نینوا استان گلستان

صفحه ۱۰۰ هزار نفری بلاگر گرگانی در پی اقدامات ساختارشکنانه مسدود شد

روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا گلستان در اطلاعیه‌ای از دستگیری بلاگر گرگانی و مسدود شدن صفحه ۱۰۰ هزار نفری‌اش در اینستاگرام به دلیل اقدامات ساختارشکنانه در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی سپاه نینوا استان گلستان، در اطلاعیه صادره در این خصوص عنوان شده که طی اشراف اطلاعاتی پاسداران گمنام سازمان اطلاعات سپاه نینوا استان گلستان و در ادامه برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت روانی مردم در فضای مجازی یکی از بلاگرهای اینستاگرامی با ۱۰۰ هزار دنبال کننده در گرگان بازداشت شد.

در بخش دیگری از این اطلاعیه بیان شده: در پی اقدامات ساختارشکنانه برخی از صفحات اینستاگرامی هنجارشکن در استان گلستان که اقدام به قبح زدایی و ترویج سبک زندگی غربی رده بودند، با دستور مقام محترم قضایی و توسط سازمان اطلاعات سپاه استان گلستان مسدود گردید.

این اطلاعیه تاکید دارد، سربازان گمنام در سازمان اطلاعات سپاه نینوا برخورد سختی با عوامل برهم زننده امنیت روانی جامعه انجام خواهند داد که بازداشت و انسداد پیج این بلاگر جزو همین موارد بوده است.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=11917

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427