عیسی بابایی، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان

سومین دوره همایش ملی « قرض نیکو » کمیته امداد برگزار شد

سومین دوره همایش ملی « قرض نیکو» با حضور عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان و جمعی از خیران و نیکوکاران سپرده گذار گلستانی به صورت ویدیو کنفرانس با سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت:صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان گلستان با کمک خیران و نیکوکاران و اعتبارات امدادی از سال ۹۶ تاکنون توانسته، ۵۹ هزار مورد تسهیلات قرض الحسنه با تخصیص اعتباری بالغ بر ۴۶۷ میلیارد و ۱۴۲ میلیون تومان به مددجویان و نیازمندان اعطاء کند.
بابایی افزود : درمدت این ۶ سال برای بیش از ۱۹۵ هزار نفر توسط صندوق امداد ولایت افتتاح حساب شده است .

وی خاطر نشان کرد:صندوق امداد ولایت استان با پیروی از اصول بانکداری اسلامی و چشم‌پوشی از سودهای مرسوم در شبکه بانکی، در سال گذشته بیش از ۹۶۰۰ مورد تسهیلات با اعتباری بالغ بر ۱۲۷ میلیارد تومان به مددجویان و اقشار نیازمند ومحروم استان پرداخت کرده است.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان یادآور شد: پرداخت وام‌های صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در زمینه وام های کارگشایی، ودیعه،ساخت و تعمیرات مسکن ،ازدواج، درمان، دانشجویی، اشتغال و خودکفایی به واجدین شرایط پرداخت می‌شود.
بابایی گفت: این صندوق با ترویج و نهادینه سازی فرهنگ قرض الحسنه در جامعه و با هدف جذب سپرده‌های مردمی از سپرده گذاری خیران و نیکوکاران، در نظر دارد با برنامه ریزی هدفمند، پرداخت حداکثری وام‌های قرض الحسنه را تسریع و تسهیل کند.
وی عنوان کرد: این نهاد با هدف یاری رسانی و رسیدگی به محرومان و مستضعفان با اولویت توانمندسازی آنان ایجاد شده، از این رو صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با استفاده از امکانات و بانک اطلاعاتی جامع و کامل جامعه هدف خود و با یک برنامه‌ریزی دقیق و منسجم نسبت به خدمت رسانی به اقشار نیازمند و اعطای تسهیلات به اقشار تحت حمایت خود متمرکز شده است.
گفتنی است،در این همایش از امر خداپسندانه سپرده گذاری خیران و نیکوکاران گلستانی در صندوق امداد ولایت کمیته امداد استان در راستای کمک به مددجویان و اقشار نیازمند، تجلیل بعمل آمد.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=11276

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420