خبر خوب استاندار به مردم گلستان در هفته دولت

سرپرست شرکت صنایع پتروشیمی گلستان منصوب شد.

ستاندار گلستان گفت: با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سرپرست شرکت صنایع پتروشیمی گلستان منصوب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گلستان، دکتر علی‌محمد زنگانه اظهار کرد: با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سرپرست شرکت صنایع پتروشیمی گلستان منصوب شد.
استاندار گلستان بیان کرد: در این راستا محمدرضا یزدانی کاشانی به عنوان سرپرست شرکت صنایع پتروشیمی گلستان انتخاب شد.
زنگانه افزود: یکی از نشانه‌های دولت سیزدهم صدق در وعده‌های اعلامی این است که با تلاش‌های انجام شده در این دولت، در یک ماراتن ۱۸ ماهه، انتظار ۱۸ ساله مردم گلستان به پایان رسید و در نهایت با ورود شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، بلاتکلیفی سهامداران این پروژه به اتمام رسید و پروژه پتروشیمی خلیج فارس در یک مسیر مشخص قرار گرفت.
وی گفت: پس از رفع موانع حقوقی این پروژه با همکاری سیستم قضایی و همچنین رفع موانع اجرایی پروژه شامل تسویه حساب بدهی پتروشیمی گلستان به شرکت ملی پتروشیمی، تامین ۷۰۰ میلیون یورو تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی، باز شدن نماد بورسی پتروشیمی گلستان در بازار فرابورس و امکان خرید و فروش سهام، این  پروژه در مسیر مناسبی قرار گرفت.
وی اضافه کرد: تلاش ما بر این بود که با ورود سهام پتروشیمی خلیج فارس به بازار بورس، با تعیین مدیرعامل برای پتروشیمی گلستان، مسیر اجرایی پروژه سرعت گرفته و به فضل پروردگار تا پایان دولت سیزدهم پتروشیمی گلستان به محصول برسد.
استاندار گلستان گفت: خوشبختانه در هفته دولت این خبر خوش به مردم گلستان اعلام شد که سرپرست شرکت صنایع پتروشیمی گلستان منصوب شده تا با ورود رئیس جمهور به گلستان در سفر دوم به این استان، رسما عملیات اجرایی پروژه آغاز شود.
زنگانه تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم در این مسیر خدمت‌رسانی با دعای خیر مردم هر روز خبرهای خوش و امیدوار کننده را برای مردم شایسته استان گلستان داشته باشیم.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=12309

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420