استاندار گلستان ؛

ساخت ۳۸ هزار واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در گلستان

استاندار گلستان گفت: در گلستان ۳۸ هزار واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در دست ساخت داریم که ۱۲ هزار واحد آن روستایی ۸ هزار واحد مسکونی شهری است.

به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛علی‌محمد زنگانه در جلسه شورای مسکن استان اظهار کرد: در گلستان ۳۸ هزار واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در دست ساخت داریم که ۱۲ هزار واحد آن روستایی و ۸ هزار واحد مسکونی شهری است.

استاندار گلستان با تاکید بر تسریع روند نهضت ملی مسکن در گلستان افزود: جلسه فوق العاده شورای هماهنگی بانک‌های استان با محوریت مسکن برگزار می‌شود تا رفع موانع بانکی پیش روی  متقاضیان بررسی شود.

استاندار گلستان بیان کرد: ساماندهی بازار مسکن از تاکیدات رئیس جمهور است که در گلستان با تشکیل تیم‌های نظارتی، اقدامات خوبی در خصوص نظارت بر بازار مسکن انجام شده است.

وی افزود: تیم های نظارتی حوزه مسکن که متشکل از بسیج ، اصناف، پلیس اماکن و دستگاه های عضو شورای مسکن استان است تاکنون یک هزار و ۲۳۰ بازدید میدانی را انجام داده‌اند و برای ۱۳۶ واحد صنفی پرونده تشکیل شده است.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=12341

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427