سرپرست اداره کل راه آهن شمال شرق۲ گفت:

رکورد بارگیری اداره کل راه آهن شمال شرق۲ شکسته شد

سرپرست اداره کل راه آهن شمال شرق۲ گفت: با تلاش کارکنان خدوم اداره کل راه آهن شمال شرق۲ مجموع تناژ بارگیری اداره کل از اول سال تا امروز ۴۳۸ هزار و ۶۵۸ تن شده است که با این تناژ ،رکود مجموع بارگیری سالیانه این اداره کل از بد و تاسیس شکسته شد‌.
به گزارش فرگل نیوز به نقل البرز گلستان،رضا حبیبی عنوان کرد: این درحالیست که همزمان با سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی وطلوع فجر انقلاب ، رکورد بارگیری در روز ۲۲ بهمن ماه امسال نیز نسبت به عملکرد کل بارگیری( ۱۲ ماه کامل ) در سال ۱۴۰۱ شکسته شد که میزان عملکرد بارگیری در این روز ۳۹۸ هزار و ۵۹۷ تن بوده که نسبت به عملکرد بارگیری کل سال ۱۴۰۱ که ۳۹۸ هزار و ۳۰۷ تن بوده است عبور و رکورد بارگیری این اداره کل شکسته شد.
حبیبی در ادامه افزود : صادرات ریلی از طریق حوزه استحفاظی این اداره کل نیز ۲۶ درصد رشد داشته که از ابتدای امسال تا ۲۱ اسفند ماه۱۴۰۲ به میزان ۳۷۹ هزار و ۵۴۲ تن محموله توسط ۶ هزار۴۱ واگن بارگیری و به کشور های cis اعزام گردید این در حالیست که سال قبل در چنین روزی۳۰۰ هزار ۵۱۰ تن محموله بارگیری و از طریق حوزه استحفاظی اداره کل راه آهن شمال شرق۲ اعزام شده است.وی افزود : مجموع عملکردکل بار این ناحیه از ابتدای امسال تا ۲۱ اسفند ماه۱۴۰۲ به میزان ۵۳۶ هزار و ۸۲۶ تن بوده که درمدت مشابه درسال پیش۴۸۸ هزار و۱۲۷ تن بوده است و شاهد رشد۱۰ درصدی در مجموع عملکرد هستیم. عمده محصولات صادر شده از طریق مرز ریلی اینچه برون استان گلستان از ابتدای سال جاری تاکنون شامل سیمان ، کاشی ، سنگ آهن ، شکر و آهن آلات بوده است و عمده محمولات وارد شده از این حوزه به کشور محصولاتی همچون روغن پایه ، جو و گندم می باشد.

انتهای خبر

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=13983

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420