مدیرکل صدا و سیما استان گلستان

افتتاح شش شبکه جدید برای هر شهرستان استان گلستان

مدیرکل صدا و سیما استان گلستان گفت: صدا وسیما استان با افتتاح شش شبکه جدید برای هر شهرستان استان و همچنین رونمایی از ۱۰۰ برنامه شامل پخش فیلم،سریال تلویزیونی و فعالیت هایی با ماهیت انتخاباتی جزو این موارد است ازبرنامه های این ایام است.

به گزارش پایگاه خبری فرگل نیوز،رسول شکری نیا در نشست خبری ستاد دهه فجر از رونمایی شش شبکه جدید انتخاباتی ۲۴ ساعته در استان گلستان خبر داد و افزود: این شبکه‌ها ۸بهمن ماه با حضور سخنگوی مقام معظم رهبری در تالار اشراق صداوسیما افتتاح و رونمایی می شود.

وی افزود: نامزد‌های انتخاباتی می توانند در این فضا به معرفی برنامه های آتی خود بپردازند و هر نامزد می‌تواند یک تولید محتوای ۲۰ دقیقه‌ای را به صداوسیما تحویل دهد و این محتوا ۳ بار در شبانه روز تکرار می‌شود.

مدیر کل صداوسیمای گلستان ادامه داد: کمیته‌ای متشکل از ۱۰ ناظر و ارزیاب بر محتوا نظارت می‌کنند و۸۰ مجری در سراسر کشور معرفی شدند که هر نامزد می‌تواند یکی از این مجریان را چه در داخل یا خارج استان برای برنامه تبلیغاتی خود انتخاب کند و هر نامزد برای تهیه کلیپ تبلیغاتی می‌تواند ۱۰ نفر با خود همراه داشته باشد.

شکری نیا ادامه داد: رونمایی از شبکه تلویزیونی مردمستان در ایام دهه فجر با رویکرد دیدار با نامزدهای انتخاباتی، اجرا برنامه هایی در قالب تئاتر، سرود، دکلمه و غیره با همکاری آموزش و پرورش در ۱۲ مدرسه با رویکرد انتخابات، اجرا برنامه انتخاباتی رسام، پخش برنامه صدای گلستان درسطح ملی مانند تله فیلم وسواسی، پخش سریال تاکسی خنده با محتوا کمدی و اشاره به ایرادهای انتخابات و غیره از جمله فعالیت های صداوسیما استان گلستان است.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=13802

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427