Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/fargolne/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

رئیس کل دادگستری گلستان خبر داد:

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: این موسسه ها بدون داشتن تخصص و مجوز، مشاوره های حقوقی به مراجعان می دادند و پول های هنگفت می گرفتند.

به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ حیدر آسیابی اظهار کرد: حفاظت و اطلاعات دادگستری استان برای شناسایی و برخورد با موسسه های حقوقی غیرمجاز ،طرح پایش این موسسه ها را در دستور کار دارد و این ۱۰ موسسه هم در قالب همین طرح شناسایی و پلمب شد.
وی افزود: در برخی از این موسسه های حقوقی غیرمجاز ِ پلمب شده، با وعده حل تضمینی مشکل مراجعان و ارائه مشاوره های حقوقی اشتباه ، از مراجعان تا ۱۰۰ میلیون تومان هم پول می گرفتند.
وی ادامه داد: برخی از این موسسه ها هم به محل تردد کارچاق کن ها تبدیل شده بود.
رئیس کل دادگستری گلستان از مردم خواست: برای دریافت خدمات حقوقی به وکلا و یا موسسه های حقوقی که مجوز از قوه قضاییه دریافت کرده اند، مراجعه کنند.
آسیابی گفت: افرادی که قربانی موسسه های حقوقی غیرمجاز شده اند برای طرح شکایت یا گزارش به دفاتر حفاظت و اطلاعات دادگستری ها و دادسراهای استان مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۱۵۸۰ تماس بگیرند و تخلف این موسسه ها را گزارش دهند.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=11095

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427