رئیس اجرای طرح های شرکت گازاستان گلستان : ۲ پاسگاه مرزی استان دربرنامه گازرسانی قرارگرفت

بهرنگ زندی  به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان گلستان _ رئیس اجرای طرح های شرکت گاز استان گلستان با بیان خبر فوق گفت: در راستای تداوم نهضت گازرسانی بویژه نوار مرزی استان تعداد ۲ پاسگاه مرزی این استان در برنامه گازرسانی قرار گرفته و درمرحله طراحی و اخذ مجوزها مربوطه قرار گرفت.

سیدرسول ربوسه افزود:در حال حاضر پاسگاه های مرزی خواجه نفس شهرستان گمیشان و دادلی غزنین شهرستان مراوه تپه جمعاً به طول تقریبی ۸۶۰۰ متر پیمانکار اجرایی آن انتخاب شده و طراحی نقشه های آن به همراه لیست مصالح تهیه شده و پس از اخذ مجوزهای حفاری ، عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
وی اظهارداشت:این شرکت به‌منظور رفاه و آسایش مرزبانان غیور و جان بر کف و حافظان امنیت کشور ، گازرسانی به پاسگاه‌های نقطه صفر مرزی را در اولویت داشته و درکنار امنیت و پایداری که اکنون برای مرزهای ایران اسلامی متصور است، رفاه و آسایش و آبادانی نیز به این عزیزان هدیه می کند.

رئیس اجرای طرحهای شرکت گازاستان گلستان ادامه داد:این شرکت درکنار گازرسانی به روستاهای مرزی استان که جزو مناطق کمتر برخوردار از خدمات رفاهی هستند، کار گازرسانی به پاسگاه‌های مرزی همجوار را نیز در اولویت قرار داده که در همین رابطه تاکنون ۸ پاسگاه در نقطه صفرمرزی استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=11575

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427