عیسی مهری رئیس شورای شهر گرگان:

در فصل بودجه نویسی شهرداری، کمبود های موجود درسازمان آتش نشانی گرگان قیدمی شود

عیسی مهری رئیس شورای شهر گرگان:در فصل بودجه نویسی شهرداری، کمبود های موجود درسازمان آتش نشانی گرگان قیدمی شود
رئیس شورای شهر گرگان گفت: در فصل بودجه نویسی شهرداری، کمبودهای آتش نشانی در آن قید می شود و تا سال آینده همه کسری ها برطرف خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر گرگان؛ عیسی مهری رئیس شورا در بازدید از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان که با حضور حمید آقا ملایی، مهران کاظم نژاد و ابوالفضل تجری انجام شد، اظهار کرد: گلستان یک استان حادثه خیز محسوب می شود به طوری که شاهد حوادث طبیعی و غیر طبیعی زیادی در آن هستیم.
رئیس شورای شهر گرگان افزود: طی بازدیدی که از آتش نشانی صورت گرفت، در این بخش شاهد کمبود امکانات، تجهیزات امدادرسانی و اداری بودیم و مسائلی هم از قبیل حقوق پرسنل وجود دارد که باید توجه ویژه به آن شود.
مهری تصریح کرد: با توجه به در اینکه فصل بودجه نویسی شهرداری هستیم، این موارد باید در بودجه لحاظ و تا سال آینده همه این کمبودها برطرف شود.
رئیس شورای شهر گرگان در پایان با تاکید به حادثه خیز بودن استان گلستان، گفت: عملیات امداد و نجات چاه و حفاری در گرگان بسیار کم اما در حاشیه‌ روستاها که چاههای مجاز و غیر مجاز حفر می شود، بسیار زیاد است لذا در اولین قدم حفظ جان نیروهای آتش نشان از اولویت برخوردار است.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=13586

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427