رییس پلیس راهور گلستان گفت:

در حوزه ترافیک شهری پلیس پیشنهاد دهنده است و شهرداری باید اقدام کند.

رییس پلیس راهور گلستان گفت: در سنوات گذشته اعلام کردیم که میدان بار، ترمینال شرق، آرامستان باید مکان‌یابی جدید برایش انجام شود در غیر اینصورت با مشکلات شدید ترافیکی روبرو خواهیم بود.

به نقل از تحرک نو؛ عباس مهاجر بسطامی در نشست خبری با رسانه ها با اشاره به ترافیک سطح شهر گرگان اظهار کرد: در حوزه ترافیک شهری پلیس پیشنهاد دهنده است و شهرداری باید اقدام کند.

رییس پلیس راهور گلستان با اشاره به لزوم مشورت با پلیس در بلند مرتبه سازی های سطح شهر افزود: به عنوان مثال؛ ساخت ساختمان های چند طبقه در عدالت ۲۱ بدون نظر پلیس باعث ایجاد معضل ترافیکی در آن منطقه شده است.

وی اضافه کرد: در سنوات گذشته اعلام کردیم که میدان بار، ترمینال شرق، آرامستان باید مکان‌یابی جدید برایش انجام شود در غیر اینصورت با مشکلات شدید ترافیکی روبرو خواهیم بود.

بسطامی گفت: از خانواده ها تقاضا داریم به منظور کنترل ترافیک، از سرویس مدارس استفاده کنند و در صورتیکه فرزند خود را با خودروی شخصی جابجا می کنند، اصراری نداشته باشند که حتما در جلوی درب مدارس توقف کنند تا با کمک آنها و مسئولان مدارس بتوانیم تا حد امکان از ایجاد گره های ترافیکی پیشگیری کنیم.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=12339

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427