دانشگاهیان در حل مسائل استان پیشگام باشند

استاندار گلستان گفت: انتظار داریم تا دانشگاهیان در حل مسائل و چالش‌های استان از جمله مشکلات محیط زیستی همچون خشکی خلیج گرگان پیشگام باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحرک نو؛ علی محمد زنگانه در آیین اختتامیه هفته پژوهش و فناوری استان گلستان و تجلیل از پژوهشگران، فناوران و دانش‌آموزان برتر استان که در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد، اظهار کرد: در نظام جمهوری اسلامی ایران، جایگاه علم پژوهش و فناوری بالاست و معرفی شعار امسال توسط مقام معظم رهبری مبنی بر «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین»نشان می‌دهد بالاترین جایگاه نظام نگاه ویژه‌ای به مقوله پژوهش دانش بنیان دارد.
وی افزود: کشور اکنون بیش از هر زمان دیگری نیازمند کار مضاعف است و باید با کار بیشتر در جهت رفع مشکلات و چالش‌های مردم اقدام کرد.
وی با اشاره به رفتار سلطه‌گرانه کشورهای نظام سلطه در مقابل کشورهایی که به دنبال آزادی، استقلال و حکمرانی جدیدی بر اساس زندگی و خواست مردم هستند گفت: دشمن اکنون به دنبال ایجاد جنگ شناختی از طریق امپراتوری رسانه و فضای مجازی در بین مردم کشور است و باید با روشنگری، آگاهی بخشی و جلوگیری از سطح‌نگری در بین مردم با آنها مقابله کرد.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=11088

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427