معاون تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

خانواده مهمترین حوزه فعالیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در کشور است

معاون تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از «خانواده» به عنوان مهمترین حوزه فعالیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در کشور نام برد.

محمدرضا کریمی صارمی در مراسم معارفه سرپرست جدید کانون پرورش و فکری کودکان و نوجوانان گلستان گفت: گلستان جزو بهترین استان‌ها در کشور است که از لحاظ کمی و کیفی در حوزه کودک و نوجوان کارمیکند.

او افزود: کانون پرورش فکری کودک و نوجوان گلستان با آنکه ۱۱ ماه بدون مدیر فعالیت داشت، اما بواسطه عملکرد مطلوب کارکنان و معاونین خوش درخشیدند.

کریمی صارمی ادامه داد: ۶۴ فعالیت در کانون پرورش فکری کودکان تعریف شده که حوزه خانواده از مهمترین آن است و گلستان میتواند با تعریف برنامه‌های مرتبط، قدم‌های شایسته‌ای در جهت ارتقا جایگاه خانواده بردارد.

او افزود: تست آزمایشی سینما دانش آموزی، طرحی است که در آن همه دانش آموزان به همراه خانواده مشارکت میکنند و فیلم میبینند.

کریمی صارمی ادامه داد: در این طرح بواسطه ۱۱ آیتم، بدنبال جذب کودکان و خانواده هایشان درجهت توسعه فرهنگی هستیم و سالن کانون پرورش فکری گلستان هم یکی از سالن‌های سینمایی این طرح خواهد بود.

الهه غیناقی به عنوان سرپرست جدید کانون پرورش و فکری کودکان و نوجوانان گلستان امروز معرفی شد.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=12100

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427