همایش و نمایشگاه ملی «شهریران» با شعار «سقفی برای تعالی مدیریت شهری»

حضور شهرداری گرگان در همایش و نمایشگاه ملی «شهریران»

همایش و نمایشگاه ملی «شهریران» با شعار «سقفی برای تعالی مدیریت شهری» از ۱۷ تا ۱۹ دی ماه در مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود و شهرداری گرگان نیز آخرین اقدامات خود را در موضوعات مرتبط با این همایش، به این نمایشگاه می‌برد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی شهرداری گرگان، همایش و نمایشگاه ملی شهریران، به همت وزارت کشور و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و با هدف گردهم آوردن تمام فعالان اکوسیستم مدیریت شهری و شهرداری ها به‌منظور هم‌افزایی و تعامل سازنده با یکدیگر برای برطرف کردن چالش‌های کلان پیش روی شهرها برگزار می‌شود.

نمایشگاه شهریران متشکل از بخش‌ها و پاویون‌های ویژه و کارآمدی است تا ضمن استفاده از ظرفیت‌های موجود، بستری برای شناخت مردم از گستره وظایف، خدمات و دستاوردهای مدیریت شهری و شهرداری‌های ایران باشد. همچنین در این نمایشگاه توجه ویژه‌ای به حمایت از دانش‌بنیان‌ها، نوآوری‌ها و ابتکارات جوانان خواهد شد.

مدیریت شهری، تأمین مالی و سرمایه‌گذاری شهری، مبلمان و طراحی شهری، ماشین آلات و خدمات شهری، تأسیسات و تجهیزات شهری، بازآفرینی شهری، پایش و پردازش تصویری، ترافیک و حمل و نقل پاک و هوشمند، مدیریت پسماند و بازیافت، مسکن سازی و مصالح نوین ساختمانی، سامانه‌ها و سکوهای هوشمند مدیریت شهری، ایمنی، آتش‌نشانی و مدیریت بحران و فضای سبز، محیط زیست و مدیریت هوشمند آب از موضوعات همایش و نمایشگاه ملی شهریران است.

این همایش و نمایشگاه ملی قرار است از ۱۷ تا ۱۹ دی ماه در مصلای امام خمینی (ره) گرگان برگزار شود و شهرداری گرگان نیز آخرین اقدامات و دستاوردهای خود را در موضوعات مرتبط با این همایش، به این نمایشگاه خواهد بُرد.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=13443

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427