مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان:

جشنواره ملی عکس مهارتی با موضوع برداشت زعفران در «وامنان» برگزار می شود

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان از برگزاری اولین دوره مسابقات آزاد و جشنواره ملی عکس مهارتی با موضوع برداشت زعفران در استان خبر داد.

زندی به گزارش فرگل نیوز؛ حمزه کرایلو صبح روز یکشنبه در نشست خبری با رسانه ها اظهار کرد: اولین دوره مسابقات آزاد و جشنواره ملی عکس مهارتی با موضوع برداشت زعفران در روستای وامنان شهرستان آزادشهر با حضور ۳۰ عکاس از ۱۷ استان کشور برگزار می شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان افزود: این مسابقات روزهای دوشنبه و سه شنبه یکم و دوم آبان‌ماه در این روستا برگزار می شود.
وی گفت: همچنین در روز سه شنبه، برگزاری رویداد «ایده شو» در بخش تولید محتوا با همکاری پارک علم و فناوری پیش بینی شده است.
کرایلو، شناسایی ظرفیت های کاشت و فرآوری زعفران، معرفی و برند سازی زعفران در سطح کشور، ترویج ظرفیت های اشتغال و اقتصادی ‏گردشگری روستایی و نهایتا پویایی و ثبات اقتصادی مردم منطقه‏ را از جمله اهداف برگزاری این دوره مسابقات برشمرد.
وی ادامه داد: یکی از دلایل انتخاب این روستا برای برگزاری این رویداد، اتفاقات مثبتی است که سالهای اخیر در «وامنان» رخ داده است.
وی با بیان اینکه در این رویداد ظرفیت های اقتصادی و گردشگری مد نظر است، گفت: تلاش داریم با برگزاری این قبیل مسابقات به اقتصاد روستایی کمک کنیم.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان در خاتمه گفت: اختتامیه مسابقات عکس مهارتی با موضوع برداشت زعفران روز چهار شنبه در شهرستان آزادشهر برگزار می شود.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=13067

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420