پایان انتظار رزمندگان ماده 87 بعد از چندسال':

تکمیل ۲۸۰۰ پرونده ماده ۸۷ رزمندگان گلستان به پایان رسید

طالع زاری سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان اظهارکرد:این مجوعه در رابطه با پیگیری پرونده ایثارگران ماده ۸۷ گفت : در طول مدت پنج سال برنامه شش ام تعداد دو هزار پرونده آن تکمیل شده و هشتصد پرونده آن باقی مانده بود که باعث نارضایتی و دغدغه‌ این عزیزان بوده است.

🔸طالع زاری سرپرست بنیاد شهید گلستان افزود: در یک اقدام جهادی در هفته جاری با اعزام تیم از سمت این اداره کل به تهران و با پیگیری شبانه روزی هر ۸۰۰ پرونده مورد بررسی قرار گرفت و تکمیل شد.

🔸طالع زاری در خصوص جزئیات ماده ۸۷ بیان کرد:
در بند الف ماده ۸۷ آمده که تمام رزمندگان دوران جنگ که ادعا صدمه دیدن داشتند ولی مدارک بیمارستانی و یا مدارک میدانی از صانحه ندارند، می‌توانند به یگان ها مراجعه و سپس از سمت یگان به کمسیون پزشکی ارجاع داده شوند و بعد طی کردن مراحل تاییده را از بنیاد شهید استان بگیرند.

🔸طبق این توضیحات با تایید این ۲۸۰۰ پرونده؛ ۲۸۰۰ نفر جانباز دیگر به جانبازان استان گلستان اضافه می‌شوند و در جمع تعداد جانبازان استان به ۱۶۸۰۰ نفر می‌رسد.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=12909

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420