معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری گرگان

توزیع تعداد ۷۵۰ کارتن پلاست در سطح منطقه سه شهر گرگان

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری گرگان با توجه به توزیع ۱۰۳ کارتن پلاست جدید در سطح منطقه سه از توزیع مجموع ۷۵۰ عدد کارت پلاست در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری گرگان، احمد سالاری،  با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به اهمیت طرح تفکیک زباله از مبدا  و در جهت مدیریت پسماند و همچنین در راستای توسعه و ترویج فرهنگ تفکیک زباله از مبدا در بین شهروندان ،سطح منطقه سه شهری گرگان توزیع شد.

وی ادامه داد: در راستای ضرورت آشنایی کودکان با فرهنگ تفکیک زباله تعداد ۳۰ کارتن  پلاست در ۱۷ مدرسه توزیع شد.
وی افزود: از تعداد ۷۵۰ کارتن پلاست  توزیع شده  تعداد ۶۵۰ عدد به مجتمع های مسکونی ،۴۵ عدد به ادارات ،۳۰ عدد مدارس  و ۲۵ عدد در بین شرکتهای فعال در سطح منطقه سه توزیع شد .
وی یادآور شد: در راستای اهمیت آموزش و فرهنگ سازی نیز ۳۰۰ نفر مورد آموزش چهره به چهره قرار گرفتند که در مجموع ۴۵۰۰ خانوار در سطح منطقه سه  تحت پوشش طرح تفکیک زباله از مبدا قرار گرفتند .
سالاری خاطر نشان کرد :در موضوع تفکیک زباله به طور مستمر در حال توسعه کمی و کیفی اجرای طرح تفکیک هستیم و  ودر این راستا  تعداد کارتن پلاست های توزیع شده در حال افزایش می باشد و  همچنین دو عدد کانکس در شهریار و چاله باغ در جهت برقرای ارتباط بهتر و تسهیل دسترسی شهروندان به مراکز جمع آوری پسماند خشک مستقر شده است .
سالاری محلات تحت پوشش منطقه سه را شامل گلها ،مطهری جنوبی ،کوی طبیعت ،شهریار، آموزشگاه جنگل و ویلا شهر برشمرد که به مرور محلات دیگر نیز تحت پوشش اجرای طرح قرار خواهند گرفت .

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=13257

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420