Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/fargolne/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

توجه به سرانه های عمومی در طرح های جدید احداث مسکن در گلستان

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان از توجه این اداره کل به ایجاد سرانه های عمومی در طرح های جدید احداث مسکن در گلستان خبر داد.

به گزارش فرگل نیوز؛ مهدی ملک در گفتگو با خبرنگاران در خصوص تامین زمین برای سرانه های آموزشی سطح شهر گرگان اظهار کرد: اگرچه اداره کل راه و شهرسازی متولی تهیه طرح های جامع و تفصیلی شهر ها است اما این اقدام به تنهایی انجام نشده و شهرداری ها و شوراهای اسلامی شهرها هم در این امر دخیل هستند.
رئیس شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی گلستان ادامه داد: مشاوران ذیصلاح و طرف قرارداد راه و شهرسازی بر اساس ضوابط موجود، کاربری های پیشنهادی را مشخص کرده و بر اساس استاندارد به ازای هر نفر ساکن در شهر سه متر مربع سرانه پیشنهاد می شود.
وی افزود: با توجه به جمعیت گرگان، ۱۰۰ هکتار سرانه نیاز است اما در حال حاضر مساحت آموزشی موجود در این شهر ۴۳ هکتار است.
ملک همچنین تصریح کرد: برخی از پلاک ها و قطعاتی که نیاز به سرانه های آموزشی دارند در طرح های جدید دیده شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان افزود: در راستای ماده ۱۰ قانون زمین شهری، سازمان منابع طبیعی مکلف است اراضی داخل محدوده شهری را به نام سازمان ملی زمین و مسکن منتقل کند.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=10119

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420